לייעוץ חינם: 04-8764339

מדחס בורגי מהירות קבועה 3 כ"ס – 4 כ"ס מסדרת ELP

מדחסים בורגיים מסדרת ELP, בנויים למגוון רחב של ישומים בתעשיה הקלה. המדחסים הקטנים הללו מחליפים בקלות רבה את המדחסים הבוכנתיים בבתי מלאכה קטנים, מוסכים, נגריות וכד'. מקומות בעלי צריכת

אוויר קבועה יחסית יגלו שהמדחסים הללו מתאימים ביותר לצרכים שלהם מאחר וביכולתם לעבוד 24/7 ללא מאמץ תוך שמירה על לחץ אוויר יציב וספיקה רציפה וקבועה.
המעבר ממדחסים בוכנתיים למדחסים בורגיים חוסך עלויות אנרגיה רבות, הוצאות אחזקה ותקלות ומספק אוויר נקי, קריר ואיכותי לצרכי הלקוח.

ELP - 1

*התמונה להמחשה בלבד

המדחס קטן ממדים, בעל יכולת לעבודה רציפה ומתן ספיקת אוויר קבועה, מבנה המדחס מאפשר אחזקה קלה להפליא תוך נגישות מלאה לכל חלקי המדחס.
צורת הרכבתו של המדחס מאפשרת להינות מיתרונותיו של המדחס הבורגי תוך שימוש זעיר במקום ללא התפשרות על צריכת זרם, ספיקת אוויר, קירור אוויר ובעלת הנעה ישירה.

המדחס מסופק עם צנרת קשיחה חפה מנזילות, בקר אלקטרוני לשליטה ותפעול המדחס כולל מונה שעות וקביעת לחצי עבודה וקודי תקלות והתראות.
המדחס מושלם ומותאם כמו כפפה ליד לכל בית עסק אשר עושה שימוש במדחסים בוכנתיים בגודל של 3 כ"ס – 5.5 כ"ס.

מדחס מדגם ELP מייצג מהפכה אותנטית בתחום אוויר הדחוס, מינוף הסטנדרטים הטכניים והטכנולוגיים של מדחס בורגי תעשייתי על השווקים אשר עד לפני זמן מה היו בשליטה בלעדית של מדחס בוכנה.
המדחס בנוי לפעול בצורה קבועה עם מרווחים קבועים תוך פיתרון מלא של בעית התעבות הלחות הנוצרת כתוצאה מדחיסת האוויר- פיתרון אשר אינו ימצוי בטכנולוגיית המדחס הבוכנתי.

במונחים של ספיקת האוויר חופשי המדחס מאפשר ספיקה מוגברת של אוויר מאחר ובניגוד למדחס בוכנתי, הוא אינו צריך לעצור למנוחה. התוצאה היא שבספיקות השוות ערך למדחס הבורגי, יש צורך לעשות שימוש במדחס בוכנתי גדול יותר מאחר ויש לקחת בחשבון את המנוחה של המדחס.