לייעוץ חינם: 04-8764339

מחלקות

מחלקת שיווק

מאחר ובתחום העיסוק שלנו אנו עוסקים בתכנון של מערכות אוויר מותאמות לקוח, ישנן פעמיים מעטות שבהן לא נדרש תכנןו והתאמה מקדימה של המוצרים לצרכיי הלקוח. גם ללקוחות ממאותו ענף ואותו תחום עיסוק יהו פעמם רבות צרכם שונים אשר ידרשו את הניסיוין והמקצועיות של אנשי המכירות והשיווק על מנת להתאים מערכת נכונה ומדוייקת לצרכי הלקוח.
לכן, אנו מאמינים כי רק שילוב של לווי מקצועי ואישי לכל לקוח ולקוח יספק את הפתרונות האיכותיים והמשתלמים ביותר לדרישותיהם החל מהפניה הראשונית דרך האפיויןו וההתקנה של המערכת המתאימה.

הצוות
מחלקת השיווק של "אל-אב מדחסים" מורכבת מאנשי מכירות בפריסה ארצית, אנשי מחלקת ההנדסה ומנהלות קשרי הלקוחות. הצוות הגדול והמקצועי עומד לרשותכם –הלקוחות, לכל עניין מיצירת הקשר הראשוני ועד להרכבת המערכת. הצוות מסייע ללקוח בהתאמת המוצר הנכון לצרכיו, אחראי להספקת המידע ללקוח על מנת שיבצע את הבחירה המושכלת, ומקיים את ההדרכה הנדרשת להפעלה ולתחזוקה של מערכות האוויר הדחוס בבית הלקוח

עדכון שוטף
מחלקת השיווק מעדכנת את ציבור לקוחותינו במוצרים החדשים ובהתפתחיות החדשות בתחום המדחסים - כדי שאתה הלקוח לא תפסיק להוביל. באמצעות מאגרי המידע הממוחשבים אנו דואגים שאתה הלקוח תדע על כל מבצע, מוצר חדש ורלוונטי, חידושים בתחום ופתרונות יעילים ומיוחדים. אנו דוגלים ביציירת מועדון לקוחות איכותי וקרוב ועל ידי שימוש בניוזלטר והרשתות החברתיות שומרים על עידכונים שוטפים ומעניינים.

הדרכה
תחום האוויר הדחוס הוא מורכב, הצרכים המשתנים של הלקוחות וההתפתחויות הטכנולוגיות, מציבות בפני הלקוחות שאלות מקצועיות רבות. מחלקת השיווק של אל -אב מדחסים אחראית על הדרכת הלקוחות, והעברת מידע על מערכות האוויר הדחוס שברשותם, הכנת ספרוני מידע וקטלוגים, כתיבת מאמרים בנושאי אוויר דחוס והפצתם, הכנת סרטוני הדרכה ומצגות, כל אילו הם רק חלק מאמצעי ההדרכה הרבים עליהם שוקד צוות מחלקת השיווק של אל אב מדחסים.

כנסים ותערוכות
אל-אב מדחסים משקיעה בתערכוות שונות ומגוונות על מנת להציג בצורה רציפה לאורך השנה את המוצרים המובילים, מידע חדש ופיתוחים טכנולוגיים חדשים. התערוכות בהן אנו מציגים שמות דגש על נושאים כגון התייעלות אנרגטית, איכות סביבה, טכנולוגיה ופיתוח, טכנולוגיות נקיות ועוד. נוסף על כך, חברתנו נוהגת לערוך כנסים מקצועיים ללקחותינו, בכנסים אילו נוהגת החברה להציג מוצרים חדשים המוטמעים בשוק, ולהדריך את לקוחות אודות המוצרים הקיימים בשוק. העברת מצגות לעובדי הלקוחות על הטיפולים הנדרשים במדחסי האוויר שברשות הלקוחות ועוד.

מחלקת שירות
כיצרנית מדחסים מובילה בארץ, לאל-אב מדחסים קיימות יכולות מיוחדות ויוצאות דופן אשר כמעט בלתי אפשרי למצוא בענף המדחסים. חלק מהאמצעים אשר אנו מעמידים ללקוחותינו הינם יכולות רכש ופתרונות מיוחדים לכל צורך שעולה ולכן ביכולתנו להעמיד מחלקת שירות והנדסה עם פתרונות לכל מדחס כמעט הקיים בשוק.
אנו מתחזקים אלפי מדחסים מתוצרת אל-אב מדחסים ועוד מאות רבות של מותגים מתחרים כגון אטלס קופקו, קייזר, Compair, אינגרסול ראנד, צי'קטו, מאטיי להבים, הידרוואן להבים, ועוד רבים נוספים.
לכל הדגמים אנו מסוגלים למצוא פתרונות לחלפים עבור אחזקה שוטפת וחלפים עבור אחזקה מונעת או אחזקת שבר.

מערכת ניהול השירות שלנו מנוהלת בשליטה מרכזית ממשרדינו עם חלוקה לגזרות ואזורים לצורך מתן מענה מהירות ויעיל יותר לקריאות שירות.
נוסף על כך, מחסיננו מחולקים לפי סוגים שונים של ציודים ורמות המלאי נשמרות תמיד מעל רף מינימאלי לצורך מתן שירות ותחזוקה בעת קריאת השירות.

מתן השירות כולל כמובן מענה לציוד היפקי במערכות אוויר דחוס כגון:
- מסנני קו
- מייבשים
- מדחסים גיבוי
- ציוד משלים למערכות אוויר

מוקד השירות מואייש על ידי צוות מקצועי ומיומן, אשר מנחה את הלקוח לאורך כל הטיפול בקריאת השירות החל מצירת הקשר הראשוני ועד להגעתו (המהירה) של טכנאי. ניידות השירות של אל-אב מחדסים המצויידות בחלקי החילוף הנדרשים, מאוישות כל העת ונמצאות בכוננות בפריסה ארצית, על מנת להגיע מוכנים לכל תקלה ובכל שעה.
כמו כן, במפעלנו הראשי אנו מחזיקים מחלקת תיקונים גדולה למתן שירות תיקונים / שיפוצים / שדרוגים למדחסים של לקוחות אשר לא ניתן לבצע בשטח.

יתרונות אל-אב מדחסים
- פריסה ארצית רחבה.
- מלאי זמין וסדיר.
- עלות אטרקטיבית למגוון רחב של מוצרים וחלקים בהשוואה למתחרים.
- חלקי חילוף למגוון מדחסים.
- יחס אדיב עם נכונות לפתור בעיות.
- ניסיון עתיר שנים בניהול מערכות שירות למדחסים
- אפשרות למענה בשפה האנגלית, רוסית וערבית
- מקצוענות וידע טכני נרחב.
- ניהול מוקד שירות עם שליטה מרכזית
- תיעוד תקלות וקריאות לאורך שנים עבור כל מדחס בנפרד
- אבטחת איכות ניהול השירות מוקפדת

מחלקת הנדסה

אנחנו באל אב מאמינים כי פתרונות טובים דורשים חשיבה מוקדמת. מחלקת ההנדסה של אל-אב מדחסים הוקמה במטרה לפתח ולקדם את מוצרינו, על מנת שאלו תמיד יהיו המוצרים המובילים ביותר בתחום.
מחלקת ההנדסה של "אל-אב מדחסים" אחראית לפיתוח המוצרים הקיימים ולהקמת מוצרים חדשים.
בנוסף המחלקה מספקת ייעוץ הנדסי שוטף לכלל לקוחותינו עבור פרוייקטים ומערכות אוויר.

פיתוח מוצרים
צרכי הלקוחות המשתנים וההתפתחויות הטכנולוגיות דורשים היום מחברות המדחסים לפתח את מוצריהם הקיימים כל העת, להוביל רעיונות חדשים ולייצר פתרונות חדשים. מחלקת ההנדסה של אל -אב מדחסים בע"מ פועלת לייצור דגמים חדשים ולהטמעת הניסיון הנרכש במוצרינו.

ייעוץ הנדסי
תחום האוויר הדחוס דורש מיומנות רבה וניסיון רב שנים. לקוחות רבים בניהם מהנדסים ואנשי מקצוע מתקשים פעמים רבות למצוא את הפתרון המתאים ביותר מבין מגוון האפשריות הקיימות כיום בשוק. מחלקת הנדסה של אל אב מדחסים בע"מ מלווה את לקוחות החברה החל מהפניה הראשונה ועד להפעלת המערכת. המחלקה מחפשת מבין מוצרי החברה את המוצר התמאים בשילוב אנשי השיווק שלנו ומתאימה את המוצר לאפליצקציה של הלקוח בין אם זה כולל תכנון הנדסי מכני , בקרה / אלקטרוניקה , תקשורת ועוד. במידה והמוצר לא קיים בפס הייצור של החברה, מחלקת ההנדסה מאפיינת מוצר custom made ללקוח ומלווה אותו עד גמר ההתקנה וההפעלה. עוד דוגמאות ניתן למצוא בעמוד הפרוייקטים שלנו.

ייצור מונחה לקוח
אל אב מדחסים מתחייבת למוצר המתאים ביותר לדרישות הלקוח. אנו יודעים כי מדחס גדול מדי פוגע ביעילות המערכות של לקחותנו אולם מערכות אוויר לא מתאימות עלולות לגרום לנזק ללקוחתינו. מחלקת ההנדסה של אל-אב מדחסים מסוגלת לתכנן את המדחס המתאים במיוחד לצרכיו של כל לקוח ולקוח, תכנון יעיל זה הוא הבסיס לשיטת ייצור מונחה לקוח בה דוגלת החברה.
אל אב מדחסים הינה החברה היחידה במדינת ישראל המאפשרת ללקוחותיה להתאים את הייצור לצריכהם.

אבטחת איכות
חברת אל אב מדחסים מבצעת בדיקות מקפידות ביותר למוצריה באמצעים אלקטרוניים מתקדמים, בטרם הם עוזבים את שערי המפעל. אנו מקפידים על הבדיקה המעמיקה ביותר ובאמצעים המתקדמים ביותר. החברה פעולת גם בהתאם לתקן ISO 2001 לאבטחת איכות.
המדחסים נטולי השמן של חברת אל - אב מדחסים מתאימים לנהל G01 של משרד הבריאות

מידע ללקוח
עידן המידע לא פסח גם על חברת אל אב מדחסים. מחלקת ההנדסה של אל-אב מדחסים פועלת להפקת מאמרים, ספרי מידע וחוברות הפעלה ומצגות בכדי לספק ללקוחותינו מידע רב ככל הניתן. מחלקת ההנדסה עובדת על הנגשת המידע ללקוח - מידע בשפה ברורה ופשוטה אשר ניתן להעברה ללא קושי לכל לקוח

מחלקת יייצור

אל - אב מדחסים ייצרנית של מדחסים בורגיים ובוכנתיים. המדחסים מתוצרתנו הינם מוצר ישראלי בהנדסת אנוש המתאימה לאקלים הישראלי ולדרישות השוק בישראל.
מחלקת הייצור של אל-אב היא לב העשייה, ואמונה על ייצור המדחסים הבורגיים, הבוכנתיים, ועל תיקונים שונים של מדחסים שאינם מתוצרתנו אשר נדרשת להם העברה לפס הייצור.
מחלקת הייצור שלנו משתרעת על מרבית שטח המפעל וכוללת:
1. מחלקת זיווד אלקטרוני וחיתוך בלייזר
2. מחלקת כיפוף
3. מחלקת השחזות
4. מחלקת צביעה והכנה לצביעה
5. מחלקת הרכבות
6. מחלקת בניית לוחות חשמל
7. אגף הרצות ובדיקות איכות
8. מחסן תוצרת מוגמרת ובדוקה

בשילוב עם מחלקת ההנדסה והשיווק, הגמישות התפעולת והכישרון של האנשים מחלקת היייצור שלנו מסוגלת לייצר עשרות מדחסים בחודש בגל הגדלם והטכנולוגיות, לספק מערכות שלמות ועמוד בייצור מדחסים עם דרישות לקוחות לא סטנדרטיים כגון:
1. מערכות נטולות שמן נייידות על גבי בסיס
2. מערכת אוויר דחוס נגררת
3. מערכות סגורות בתוך מכולה
4. מערכות אוויר ומדחסים הבנויים בניירוסטה / אלומיניום
5. מערכות אוויר מוגנות פיצוץ / בעלי אטימות גבוהה
6. ערכות אוויר מוטסות
7. מערכות אוויר משודרגות לסביבה חמה / קורוזיבית ועוד עשרות יכולות אחרות

כמו כן מייצרת המחלקה מכילי לחץ בהתאם לתקן הישראלי המחמיר מפמ"כ 430. המחלקה כוללת אנשי ייצור מוסמכים רתכים מוסמכים ואנשי חשמל מוסכים.
במסגרת ייצור המוצרים, המחלקה מקפידה על תקנים מחמירים ביותר תוך ביקורת פנימית ובדיקת איכות קבועה.

מחלקת הרכש

מוצר סופי איכותי במחיר אטרקטיבי ללקוח, דורש רכש יעיל. מחלקת הרכש של אל אב מדחסים הוקמה במטרה להבטיח אספקה שוטפת של חומרי גלם וטובין שונים המשמשים את החברה לייצור מדחסי האוויר. מחלקת הרכש פועלת להגשמת שתי מטרות מרכזיות:
א. רכישה של חומרי גלם האיכותיים ביותר והאטרקטביים ביותר
ב. בקרת ספקים וקשרי ספקים.

קשרי ספקים ואיכות ספקים
להפעלת מערכות הייצור המתקדמות, נדרשת הגעה יום יומית של סחורה למפעלנו.
מחלקת הרכש אמונה על קשרי הספקים בישראל ומחוץ לישראל ומבטיחה הגעת סחורה בזמן לפי הזמנות הלקוח.
מחלקת הרכש בודקת את איכות ספקינו כל הזמן ובחנת את זמני האספקה וטיב חומרי הגלם המסופקים.

רכש בין לאומי
מחלקת הרכש של אל אב מדחסים בע"מ אחראית לקשר ישיר עם ספקים מחוץ לישראל, ובכך מעמידה מלאי זמין ויעיל ללקוחות החברה.
מחלקת הרכש של אל-אב מדחסים הוכשרה במיוחד על מנת לעיסוק במכר בין לאומי, והיא בעלת ידע אקדמי וניסיון רב שנים בתחום עסקאות המכר הבין לאומי.
הידע הרב מבטיח את הגעת הסחורות שמחוץ לישראל בזמן, ומאפשר עתודות מלאי יעילות לחברה.

אבטחת איכות
באמצעות מערכות מחשב מתקדמות מקיימת מחלקת הרכש של אל -אב מדחסים מעקב צמוד אחרי חומרי הגלם של החברה.
מוצרי הגלם והטובין המגיעים לפס הייצור נבחנים טרם שנעשה בהם שימוש לייצור, מוצרים פגומים מדווחים במיידי על מנת לאסוף כל מידע אודות פגמים אפשריים.