לייעוץ חינם: 04-8764339

פרוייקטים

כל פרויקט גדול מתחיל בחישוב אחד קטן

אנחנו קבוצת אל-אב מדחסים בע“מ מאמינים כי פתרונות טובים דורשים חשיבה מוקדמת ותכנון מעמיק ויסודי. כאשר אנו ניגשים לביצוע פרוייקט אשר אינו סטנדרטי בתכונותיו אנו מצים את הטובים שבעובדינו לצורך חשיבה, גיבוש קונספט אפיון הצרכים והאילוצים, תכנון המערכות והשלבים בייצור עד מסירת הפרוייקט כמערכת מפתח. פעמים רבות כולל התהליך צוות הכולל: טכנאים, מהנדסי מכונות , מהנדסי חשמל, מהנדסי תקשורת ובקרה, אנשי שיווק, אנשי קירור, אנשי לוגיסטיקה ,רכש ושילוח ועוד. הצוות פועל כגוף אחד בהובלה של מנהל הפרויקט לצורך עמידה בדרישות הלקוח, יעד ותאריכי מסירה, מסגרת תקציב ואילוצים שונים אחרים תוך עבודה מול קבלני משנה וחברות אחרים מטעם הלקוח.

להלן דוגמאות מפרויקטים מובילים:

 

מערכת לייצור חמצן עבור חוות הדגים בניגריה:

מערכת לאספקת חמצן טהור עבור בריכות הדגים בניגריה עפ"י דרישה ,המערכת הינה מערכת כפולה לגיבוי.

המערכת מייצרת חמצן עפ"י צריכה וביקוש בבריכות הדגים.
המערכת כוללת : מדחסים ,מפרידי מים, מייבשי אוויר-גזים ,מיכלי אוויר , מסננים , מחוללי חמצן,קולטי חמצן ,מחלק-חמצן.

פרויקט בניית SKID לתחום הגז הטבעי לכיתת לימוד:

SKID לתרגול ולימוד השימוש בווסתי לחץ וברזים בתחום הגז הטבעי, המערכת מותקנת באקדמיה ללימודי הגז הטבעי בחברת חשמל בחדרה. 

פרוייקט חדר מדחסים נייד :

פרוייקט בניית חדר מדחסים נייד לספיקות אוויר גבוהות. 

המערכת כוללת : 2 X מדחסים 100 כ"ס , קולטי אוויר, מייבש אוויר,מסננים ,לוח חשמל ומכולה

פרוייקט חדר מדחסים ומערכת חנקן אשר הוקם במפעל אלקטרוניקה

הפרוייקט כלל בניה של חדר מדחסים שלם בלב מפעל אלקטרוניקה תוך כדי ייצור מבלי להשבית את העבודה לדקה. הבניה כללה אפיון מלא של החדר ובנייתו כולל קירות, צנרות, תעלות פינוי חום, הצבה של המערכות וחיבורן לתשתיות הקיימות. המערכת כולל קו אוויר דחוס + שני קווי חנקן עם שני מחוללים. המערכת עובדת בגיבוי של 100% ללא הפסקה וללא עצירה במקרה של תקלה .

פרוייקט מערכת חנקן עם כוורת מיכלים

הפרוייקט כלל אספקת מחולל חנקן ענק תוך שימוש בתשתיות קיימות ושימוש בחלל קטן מאוד אשר לא אפשר התקנת קולטים בכניסה וביציאה מהמחולל. צוות ההנדסה שלנו אפיין פיתרון גאוני אשר מדהים בפשטוטתו- ייצור כוורת של מיכלים אוויר 1000 ליטר וחיבורם אחד לשני לצורך מאגר מצרפי התואם את הגדרות המחולל. הפיתרון הזה מאפשר מאגר אוויר טוב יותר בניצולת חסרת תקדים של שטח המפעל והשארת עוד מקום פנוי לצורך תפעול.

פרוייקט מערכת אוויר נטול שמן נייידת

הפרוייקט כלל תכנון וייצור של מערכת אוויר נטול שמן ניידת לצורך שימוש בשטח הכוללת את כל הרכיבים הדרושים להפעלה לרבות בסיס, מדחסים, מיכלים, מסנני קו, מייבש אוייר ולוח פיקוד ושליטה מרכזי

פרוייקט מערכת חנקן ניידת

 הפרוייקט כלל תכנון וייצור של מערכת חנקן נייידת הכוללת את כל  הרכיבים הדרושים לייצור חנקן טהור ללא הגבלה של ספיקה או לחץ לצרכי הלקוח. המערכת תוכננה להנפה , הובלה על גבי נגרר, הובלה על ידי מלגזה ועם מתאמים מיוחדים לניוד בשטח

מערכות חנקן / חמצן נייידות 200 באר

בתחום הגזים ביכולתינו לתכנן ולייצר מערכות ללחץ גבוה אשר מסוגלות לספק ספיקות אדירות של חנקן וחמצן לצרכים השונים של הלקוח. המערכות יכולות להגיע בתוך מכולה סגורה עם כלל הרכיבים הדרושים להפעלת הצייוד ולמעשה- כל מה שהלקוח צריך לספק זה מיקום התקנה, חשמל ותשתית חיבור צנרת. משם המערכת עובדת באופן עצמאי ואוטומטי.