לייעוץ חינם: 04-8764339

מדחס בורגי מהירות קבועה 5.5 כ"ס – 10 כ"ס מסדרת ELS

מדחסים בורגיים מתוצרת אל-אב מדחסים, מסדרת ELS, בנויים למגוון רחב של ישומים בתעשיה. המדחסים מותאמים לעבודה בתנאים קשים ובנויים לתפעול בטמפרטורות סביבה גבוהות לעמידות בתנאי החום הקשים.

המדחסים מאפשרים למשתמש גמישות תפעולית רבה תוך צמצום עלויות תפעול ואנרגיה משמעותיות. המדחסים כונים על כלל צרכי הלקוח בדגש על אמינות, איכות החומרים, אחזקה פשוטה ויעילה, ספיקות אוויר גובוהות ויציבות עם יעילות אנרגטית גבוהה.

ELS10- closed

*התמונה להמחשה בלבד

1. מכלול הדחיסה האולטימטיבי של המדחס בעל הפטנט העולמי הרשום, מיוצר מליבת ברזל עם ציפוי אלומיניום וכולל את כלל הרכיבים של יחידת הדחיסה וחלקיה האינטגרליים כמכלול אחד.
היחידה נשלטת על ידי סוגר שאיבה אינטגרלי המפיק יכולות יניקה מקסימאליות לפי דרישות האוויר.
מפרט מכלול הדחיסה מאפשר אורך חיים ארוך מן הרגיל תוך שמירה על נצילות אנרגטית לאורך זמן.
תכנון זה יוצר יכולות טכנולוגיות מעולות בהשוואה למערכות דחיסה מקבילות בהיבט ניצול מקום, חוזק חומרים, שימור המערכת ואורך חיים ארוך, הבא לידי ביטוי בפשטות ויעילות האחזקה והשירות.

2.בקרת מדחסי האוויר המגיעה עם בקר מקומי לפיקוד יעיל על פעילות המדחס תוך ניהול אותות ממגוון חיישנים ואביזרי הגנה משוכללים וסנכרון העבודה בהתאם לפרמטרים נבחרים.
תצורת הבקרה החכמה מאפשרת שליטה ופיקוד מרחוק במגוון פרוטוקולים קיימים תוך חיבור מדחסים לרשת, ניהול בקרה משותף, שליטה ופיקוד על ידי תוכנות ניהול מפעליות וניהול התחזוקה וסטטוס מדחס על ידי ממשק אינטרנטי משוכלל.

3. מערכת קירור השמן במדחסים שלנו שומרת על טמפרטורת שמן קבועה בכל מדחסינו הפזורים בכל רחבי ישראל.
באמצעות שימוש ברדיאטור מוגדל אשר תוכנן על ידינו מסוגל המדחס לעבוד בקלות רבה גם בחודשי הקיץ החמים בארץ.

4. ווסת התדר המותקן במדחס הינו בחזית הטכנולוגיה ומאפשר דיוק חסר תקדים בנצילות המדחס וסיבובי המנוע, מסונכרן ישירות על ידי לחץ העבודה במפעל, הווסת מאפשר חיסכון אנרגטי משמעותי ומפחית בלאי בכלל המערכת.
האינוורטר מוגדר Heavy-Duty בתנאי עבודה קשים ומהווה לב היעילות האנרגטית של המדחס ופורץ דרך בכל הקשור בחיסכון כספי ותפעולי לאורך שנים רבות.

5. צנרת נירוסטה גמישה משנעת את השמן בכלל חלקי המערכת.
צנרת הנירוסטה היא העמידה ביותר בפני טמפרטורות גבוהות ואינה נסדקת ונחלשת לאורך זמן.
בנוסף, השמן אינו בא במגע עם מוצרי גומי ואיכותו נשמרת לאורך זמן רב יותר.

6. מערכות סינון האבק והשמן של המדחס מאפשרות ללקוח עבודה שקטה ויעילה של המדחס.
סינון יניקת האוויר מתבצע בשלושה שלבים נפרדים טרם הגעת האוויר אל יחידת הדחיסה.
סינון תלת-שלבי ייחודי זה, מתאים בצורה מושלמת לתנאי הסביבה הישראליים ומשפיע ישירות על שימור איכות השמן במדחס.
על כך יש להוסיף מערכת סינון והחזרת שמן יעילה מאין כמוה אשר מורידה את כמות חלקיקי השמן באוויר הדחוס לפחות מ- PPM 2.5 בכל קוב אוויר.

7. הנדסת אנוש: אל-אב מדחסים פועלת ללא לאות לשיפור תמידי של מוצריה הרבים.
עבור מטרה זו, מעסיקה החברה צוות הנדסה במגוון מקצועות הכרחיים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים בתעשייה, הנדסה, תכנון מכונות, חשמל ובקרה.
בזכות היתרון האנושי והניסיון הרב של חברתנו בתעשיית המדחסים אנו מסוגלים כיום לספק מוצר עם רף טכנולוגי ותכנוני גבוה וללא תחרות – מדחס קשוח, אמין, יעיל, שקט ובנוי לעבודה מאומצת.

8. כחול לבן: המדחסים והמוצרים שלנו מתוכננים, מיוצרים ועובדים בעברית.
התכנון המקומי מאפשר ללקוח קשר בלתי אמצעי עם מחלקות התכנון וההנדסה שלנו תוך תמיכה טכנית מלאה 24/7 לכל צרכיו ודרישותיו של הלקוח ומענה בזמנים קצרים.
יכולת זו מאפשרת לנו לתכנן ללקוח מוצרי מדף מותאמים לצרכיו העיקריים ותכנון מוצרים מיוחדים וייחודיים לפי דרישות ספציפיות.

מדחסים מסדרת ELS מתוצרת אל-אב מדחסים בע"מ, מתאימים במיוחדת לשוק המדחסים הישראלי ועובדים בלחצי עבודה מ 4 – 13 אטמוספירות בספיקות מ 370 ל'/'ד' ועד 1000 ל'/ד'.

המדחסים מתאימים לשימושים רבים בתעשייה הקלה כגון עבודות מתכת קלות, נגרות, מוסכים וכלי עבודה וכד'.
מדחסים מסדרת ELS עשויים משלדה מחוזקת המונעת רעידות בעלת ארבע דלתות לצורך גישה נוחהלכל אחד מחלקי המדחס הפנימיים.

בתחתית המחדס ישנם פתחי כניסה לשינוע באמצעות מלגזה / מלגזה ותיבת השתקה המרופדת בחומר המקטין את רמת הרעש באופן משמעותי.
המדחס בנוי בצורה כזאת המאפשר התקנתו על גבי קולט אוויר לצורך חיסכון בשטח מקום והתקנה קלה ופשוטה באתר הלקוח.

מדחס ELS מאובזרים במערך בולמי זעזועים ייחודי המבטיחים את הגברת יציבותו של המדחס והרדת רעש העבודה למינימום. יציאת האוויר דרך תא ההשתקה ותיעולו דרך חלל המדחס החוצה מוסיפה להפחתת רמת הרעש ומווסתת את כיוון זרימת האוויר החם.
המדחס פועל בשיטת קריאת לחץ תוך שינוי מצב עבודתו בהתאם להגדרות הלחץ שנקבעו לו. םעולת המדחס היא אוטומטית לחלוטין ללא צורך בהפעלה ידנית או ניטור מצב עבודה כך שהמדחס "יודע" להיכנס ולצאת מדחיסה תוך פריקה שקטה של לחץ העבודה ביחידת הדחיסה לצורך שימור פעולתו המכנית והקלה בעומס על הרכיבים המכניים השונים.