EN
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

דפוס בארי - הקמת חדר מדחסים חדש

תאור הפרוייקט:

  • סיור בחדר המדחסים ובמפעל, על מנת לאפיין את הצורך המפעלי באוויר דחוס.
  • ביצוע בדיקת ספיקה וסקר אנרגיה למערכת האוויר הדחוס, על מנת לקבל תמונת מצב רחבה, על ספיקת האוויר וצריכת האנרגיה, בכל שעות העבודה של המפעל.
  • ביצוע ניתוח מעמיק של הנתונים מהבדיקה, הסקת מסקנות וכתיבת הדו"ח עבור הלקוח ע"י מהנדסי החברה.
  • פגישת המשך אצל הלקוח, הצגת הדו"ח והסברתו ללקוח בצורה מובנת, הסברת הפתרונות האפשריים המוצעים ללקוח, על מנת לייעל ולשפר תפעולית ואנרגטית את מערכת האוויר הדחוס.
  • הכנת הצעות מחיר רלוונטיות וליווי עד לקבלת ההזמנה מהלקוח.
  • ביצוע איפיון ותכנון של התקנת חדר המדחסים החדש, הגעה לאיפיון סופי ואישור מהלקוח.
  • ליווי של הלקוח בכל שלבי ההקמה של חדר המדחסים החדש, עד סיומו והגעה להתקנה.
  • ליווי של הלקוח בחודש הראשון לאחר התקנת המערכת על מנת להגיע לשלמות בכיול המערכת עבור המפעל.

תיאור ההתקנה:

התקנת כלל מערך האוויר בחדר החדש בוצעה ע"י צוות ההתקנות של חברת אל-אב מדחסים.
בחדר המדחסים הותקנה סעפת מרכזית של "6 בייצור של אל-אב מדחסים, צנרת קשיחה וגמישה של "2, מייבש כולל מסנני קו ומעקף לתחזוקה קלה ומהירה, 4 פורקי מים חכמים: למדחס, לסעפת, לקולט האוויר, ולמסנן הקו לפני מייבש האוויר. ביצוע ההתקנה בצורה מקצועית ונכונה על מנת למנוע תקלות, ולתת לאוויר לזרום בצורה נכונה כדי להשיג יעילות גבוהה. בסיום ההתקנה ביצענו הפעלה ראשונית למערכת כולל כיול, העברנו הדרכה לצוות הטכני של המפעל על תפעול המערכת ותחזוקה מונעת. בחודש הראשון ליווינו את הלקוח והגענו בצורה יזומה על מנת לבצע כיולים למערכת, זאת כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר מכל רכיבי המערכת, למקסם את החיסכון האנרגטי, ולהבטיח עבודה תקינה ושקטה לאורך שנים של מערכת האוויר.

סיכום:

בחברה פעלה מערכת אוייר דחוס ישנה ברמת תפעול בינונית, אשר כויילה לא בהרמוניה מלאה עם צורכי המפעל, לכן צריכת האנרגיה שלה היתה גבוהה משמעותית, ממה שניתן להשיג ממערכת בטכנולוגיה מתקדמת.

מערכת האוויר הדחוס הישנה התבססה על מדחסים בטכנולוגיית להבים, בחדר המדחסים היו 3 מדחסים כאשר שניים בעבודה ברוב שעות היום, הבסיס היה מדחס 60 כ"ס (45Kw) אינוורטר, בנוסף אליו עבד מדחס נוסף של 40/50 כ"ס (30/37Kw) לפי הצורך, בחדר היו שני מסנני קו מיקרוניים, שלושה פורקי מים מופעלים ע"י טיימר ומייבש אוייר (קירור) לספיקה של עד 19 מ"ק אוויר לדקה. הספיקה הממוצעת הריאלית היתה כ- 9.5 מ"ק אוויר לדקה, הפיק העליון הגיע לכ-14.7 מ"ק אוויר לדקה, הספיקה המינימלית הגיעה לכ- 3 מ"ק אוויר לדקה, לחץ העבודה בתחנה נא בין 7 ל 8.5 באר. הערכת עלות האנרגיה (של המדחסים בלבד) בין כ- 250,000 לכ- 297,000 ש"ח בשנה.

לאחר ביצוע חישובים והתאמה של מוצרים ללקוח, הוחלט על הקמת חדר מדחסים חדש. בחדר המדחסים החדש אנו מתבססים על מדחס מדגם ELFD100HPIV תוצרת אל-אב מדחסים, מדחס בורגי 100 כ"ס (75Kw) הנעה ישירה מלא, מונע ע"י מנוע חשמלי בטכנולוגיית מגנט קבוע, בעל גמישות גבוהה במעבר בין ספיקה מינימאלית למקסימלית. מייבש קירור לספיקה של עד 30 מ"ק אוויר לדקה, מסננים מיקרוניים, פורקי מים חכמים אשר פורקים נוזלים בלבד! ומופעלים ע"י גובה הנוזל ולא טיימר. הערכת החיסכון שהגשנו ללקוח ע"י שדרוג היא כ 84,000 ש"ח בשנה, בפועל הממוצע כעת הוא כ-45 קוט"ש, החיסכון השנתי המוערך כעת הוא כ- 132,000 ש"ח, החזר ההשקעה בחודשים הוא כ- 16.5 לכלל המערכת כולל עלויות ההתקנה!

אל-אב מדחסים.

מספרים ועובדות.

1,250

פרויקטים שבוצעו

5,680

קריאות שירות בשנה

5,500

מדחסים בשוק

1,947

לקוחות מרוצים

אל-אב מדחסים.

כל השירותים.

שירות ותמיכה

צוות השירות והתמיכה שלנו זמין בכל שעות היממה ולאורך כל ימי השנה. תפיסת השירות של אל-אב מדחסים מאפשר ללקוח לקבל זמן תגובה מהירות תוך מתן שירות איכותי ומקצועי.

הנדסה ופרוייקטים

באל-אב מדחסים מחלקת הנדסה מפותחת אשר מאפשר לנו להנגיש ללקוח פרוייקטים מסובכים בכל שרשרת הפרוייקט החל מאפיון, דרך תכנון וכלה בביצוע עד מסירת מפתח.

יעוץ ומתן פתרונות

הצוות שלנו שמח לסייע בשאלות טכניות במגוון נושאים ומתן יעוץ החל מצוות ההנדסה, המכירות ועד הצוות הטכני-הנדסי.

מוצרים משלימים

אל-אב מדחסים מציעה מגוון רחב של מוצרים משלמים למערכות אוויר דחוס כגון מערכות לחיסכון באנרגיה, מדידה וניתור סטטוס אוויר, מחוללי חנקן, מחוללי חמצן, מחוללי מימן, משאבות ואקום, צ'ילרים ועוד רבים.

כל השירותים

אל-אב מדחסים.

בין לקוחותינו:

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה